Четверг, 06.05.2021, 00:47
Чаплинський НВК
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Поради вчителям [4]
Поради вчителям
Поради учням [2]
Поради учням
Календар свят
Українське ділове мовлення. Календар свят
Погода
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » Статті » Сторінка психолога » Поради учням

Вплив нецензурної лексики на людину

Вплив нецензурної лексики на людину

Кожна людина, нажаль, прекрасно знає, що таке матюки, а у науці це народне явище називають ненормативна лексика або бруднослів’я. Саме через ненормативну лексику ми можемо спостерігати деградацію нашого населення. Наприклад, раніше подібні слова могли собі дозволити вживати злочинці, проститутки, п’яниці і інші подібні до них, то зараз час змінився і люди змінились, але не в кращу сторону. Молоді люди , не має значення чи хлопець чи дівчина, спокійно у спілкуванні між собою вживають ненормативну лексику і це аніскільки їх не бентежить, більше того, деякі навіть дійшли до того, що використовують ненормативну лексику просто для зв’язки звичайних слів

Бруднослів’я має пряме відношення до духовного світу тьми. Одиниці знають про походження ненормативної лексики. Вона прийшла до нас із язичницьких культур і релігій давнього Сходу : поклоніння Ваалу, Астарті, Хамосу – все це ідоли , які пов’язані із розбещенням і аморальністю. У нас бруднослів’я також з’явилось досить давно, ще до християнства деякі племена використовували його у різноманітних магічних обрядах.

Важливо знати, що ненормативна лексика завдає шкоди не лише тим, хто вживає подібні гострі слова , а й тим, хто все це чує. Тому, намагайтесь уникати компаній, де «розмовляють» подібною мовою. Тут все дуже просто – про що будеш розмовляти і на якій мові, те і до тебе притягнеться. Коли ми вимовляємо імена нечистого, диявола, то до нас і чіпляється ця нечисть, і ця сама нечисть супроводжує людину, яка вживає ненормативну лексику, і чим більше у своїй мові вона вживає таких слів, тим сильніше ця нечисть вкорінюється у її житті. А потім ми бачимо людей, які без матюків і двох слів зв’язати не можуть.

Все, що вимовляє людина – не випадковість, неважливо, свідомо чи несвідомо з її уст злітають слова… Все це являється віддзеркалення її душі – все, що в середині людини.

Необхідно постійно контролювати свої слова і пам’ятати, що все погане, сказане вами в адресу іншої людини, весь негатив посланий на її персону, повернеться до вас. Як написано в Біблії, що все, що ми бажаємо іншим людям, те і отримуємо самі.

Усе вище написане не – це не пусті слова, основані на християнській вірі. Існує наукове доведення з генетичної точки зору.

У процесі його експериментів було встановлено, що брудні слова ( матюки ) наносять непоправну шкоду оточуючим. Дія подібних слів на людину рівносильна радіаційному опроміненню в 10-40 тисяч рентгенівських променів – при такому опроміненні рвуться ланцюжки ДНК, розпадаються хромосоми. Таким чином, ненормативна лексика викликає необоротні процеси у людському організмі – мутації, точно такі, як від радіаційного опромінення. Бруднослів’ям можна не тільки зруйнувати своє здоров’я, викликати хронічні захворювання, але і вбити людину. Такий ефект є наслідком не тільки бруднослів’я, а й поганих думок.

Людина, яка вживає ненормативну лексику, може усвідомлювати, що приносить шкоду собі і оточуючим, але , іноді, людина не здогадується, що наносить надзвичайну шкоду своєму потомству. Наші гени, ніби «чують» всі наші слова, а також запам’ятовують і записують в генетичному коді. Ненормативна лексика також негативно впливає на генетичний код людини, котра її вживає, записується в ньому, стає так званим прокляттям для людини і її нащадків.

 

 

Категорія: Поради учням | Додав: scoolchap1 (09.02.2018)
Переглядів: 201 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2021
uCoz