Суббота, 12.06.2021, 17:36
Чаплинський НВК
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Календар свят
Українське ділове мовлення. Календар свят
Погода
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Матеріально - технічне забезпечення

 

Чаплинський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів Петриківської районної ради Дніпропетровської області.

Потужність школи розрахована на 485 учня.
Заклад нараховує 13 навчальних приміщень, учні школи працюють за кабінетною системою:

- 2 кабінети української мови та літератури;
- 1 кабінет зарубіжної літератури;
- 1 кабінет математики;
- 1 кабінет іноземної мови;
- 1 кабінет історії;
- 1 кабінет географії;

- 1 кабінет біології;
- 1 кабінет фізики;
- 1 кабінет хімії;
- 2 кабінети інформатики;

- 1 кабінет ДПЮ;

Заклад має 4 класи молодшої школи, актову залу, бібліотеку, книгосховище, архів, профільний кабінет, кабінет психолога, медичний кабінет, кабінет заступника директора, учительську, кабінет технічного персоналу, роздягальню в вестибюлі школи, шкільну їдальню, музей, спортивний зал, 4 майстерні для обслуговуючих та технічних видів праці.
Усі навчальні кабінети забезпечені необхідною кількістю меблів: партами, стільцями, стінними шафами для навчально-методичної літератури, дидактичного та роздаткового матеріалів.

Кабінет хімії оснащений відповідними робочими столами, діючою витяжною шафою. У препараторській зберігаються таблиці, демонстраційно-роздатковий матеріал, схеми.

Демонстраційні прилади з фізики систематизовані і зберігаються у шафах фізичного кабінету.

Створено навчально-матеріальну базу для профільного навчання. Школа має у наявності 2 комп’ютерних класи, 2 ноутбуки, 2 мультимедійні дошки. Крім оснащення кабінету інформатики в школі є музичний центр, який при потребі використовується вчителями на уроках та позакласних заходах. Комп’ютери використовують у навчально-виховному процесі та в адміністративній діяльності. Комп’ютери обладнані сучасними програмами. Школа має комп’ютерні програмні засоби навчання, які використовуються у кабінеті інформатики. Заклад має доступ до мережі Internet. Також у наявності 2 принтери. Усі вчителі школи володіють комп’ютером і мають можливість на них працювати. Активно використовується на уроках і виховних заходах мультимедійне забезпечення.

Бібліотекар має індивідуальний комп’ютер, підключений до мережі Internet.

Робота шкільної бібліотеки спрямована на допомогу педагогічному колективу в навчальному процесі. Школа забезпечена навчально-методичною літературою відповідно до вимог програм. Своєчасно і в повному обсязі здійснюється подання заявки на підручники. Надходження нових підручників висвітлюється у електронній програмі «Шкільний підручник». У шкільній бібліотеці у наявності книга бібліотечного фонду, на достатньому рівні ведуться: книга сумарного обліку бібліотечного фонду; реєстраційна картотека руху підручників; книга обліку підручників за класами; книга обліку книг, прийнятих від учнів замість загублених; книга обліку подарованих видань; книга обліку бібліографічних довідок; формуляри читачів. Приміщення бібліотеки відповідає санітарно-гігієнічним вимогам збереження фонду навчальних книг.

У школі є 4 майстерні для уроків трудового навчання: деревообробна майстерня, майстерня по металу, майстерня по обробці тканини, кулінарія.

Для занять із фізичної культури в школі наявний спортивний зал.

Учні школи охоплені гарячим харчуванням. Шкільна їдальня має у своєму розпорядженні:

· обідню залу на 80 посадочних місць;

· кухню із духовою шафою, холодильником, електроплитами,

. електром’ясорубкою, водонагрівачем;

· підсобні приміщення;

· посуд у достатній кількості.
Школа оснащена технічними засобами навчання. Всі засоби навчання, включаючи матеріально-технічне забезпечення та технічні засоби, використовуються в навчально-виховному процесі.

Проведення навчально-виховного процесу на належному рівні забезпечують усі приміщення школи. Обслуговуючим персоналом школи постійно підтримується їхній належний санітарно-естетичний вигляд шляхом правильної експлуатації, проведення косметичних ремонтів та збереження шкільного майна.

У школі централізоване водопостачання та каналізаційна система. Освітлення природне і штучне, що забезпечується лампами денного освітлення. Електромережа у робочому стані. Опалення індивідуальне – природний газ, наявна власна котельня, обладнана відповідно до вимог.

Приміщення школи та територія (4,0 га), на якій вона знаходиться, і зовні, і всередині мають привабливий естетичний вигляд. Цьому сприяють:

· квітники;

· декоративні кущі;

· трояндова алея;

· ялинки попереду школи.

Біля школи є ігровий майданчик.

Класні кімнати, кабінети та рекреації прикрашають зелені кімнатні рослини.

Стан шкільної і пришкільної території задовільний. Робота з охорони праці в школі спрямована на виконання Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про дорожній рух», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти. Директором НВК призначено відповідальних за організацію роботи з охорони праці, за пожежну безпеку. Забезпечується виконання розпоряджень, наказів, інструктивних матеріалів із питань охорони праці, приписів органів державного нагляду і своєчасне виконання колективного договору, розділу з охорони праці. З метою створення безпечних умов для всіх учасників навчально-виховного процесу розроблено та затверджено наказом по школі інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності , своєчасно проводяться вступні інструктажі, інструктажі з охорони праці на робочому місці, інструктажі учнів перед проведенням екскурсій, лабораторних та практичних робіт на уроках біології, хімії, фізики, інформатики, трудового навчання, фізичної культури, які реєструються у відповідних журналах: «Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів», «Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці», «Журнал реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки», «Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці». Забезпечення вогнегасниками відповідає нормативним вимогам. У школі в наявності наочна агітація, плакати, нормативна документація.

 

№ з/п

Назва

К-ть

1.

Котел перекидний електричний КПЕС 60/5

1

2.

Котел електричний КЕ-100

2

3.

Машина посудомийна фронтальна OZTI OBY-500

1

4.

Плита електрична з духовою шафою ПЕ-4Ш

2

5.

Електрична сковорода СЭМ-0,5

1

6.

М'ясорубка електрична МІМ-300

1

7.

Музичний центр

1

8.

Мультимедійна дошка

2

9.

Холодильник

2

10.

Холодильна камера

1

11.

Бойлер

1

12.

Витяжка

1

13.

Комп'ютери

34

14.

Ноутбук

2

 


Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Июнь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2021
uCoz